Ozon Yağı

Almanya destekli üretimi yapılan Ozon Yağı Humacare'i deneyin.. Ozon yağı www.ozontedavisi.com

ISO 9001 belgeli ilk sarımsak şampuanı Biogreen ile saçlarınız rahat etsin.

Binlerce yıldır sayısız derde şifa için kullanılan sarımsak, artık en doğal haliyle BioGreen Sarımsaklı Şampuan‘nın içerisinde. Üstelik tamamen organik ve çevreye duyarlı. Yapısında; saçın genel yapısını ve saç derisini güçlendirecek birçok bitki özünü birarada içeren Biogreen’in başlıca içeriği; sarımsak, ısırgan, menekşe, avokado, buğday özleri ve doğal çinko bileşenidir. Bu ekstrelerden her birinin saç’a ve saç derisine ne kadar faydası olduğu birçoğumuz tarafından bilinmektedir. Siz de saçlarınıza bir güzellik yapın, sarımsak şampuanımızı kampanyalı fiyatıyla hemen sipariş verin.

“Sultanların saçlarını güzelleştiren sarımsak, artık sizin de saçlarınızı güzelleştirecek”

Saçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

Günlük yaşantımızda saçımıza yaptığımız her işlem, onlara zarar verir ve ömrünü kısaltır, bu işlemlere bağlı olarak önlenebilir saç dökülmeleri yaşarız, yağlanma, koparak dökülme, kullandığımız saç şekillendiricilerinden kaynaklanan dökülmeler önlenebilir saç dökülmeleridir. Önlenemeyen saç dökülmeleri ise genetik, stres ve sağlık sorunlarından kaynaklanan dökülmelerdir. Önlenemeyen saç dökülmesi için mutlaka güçlü bir saç çıkartıcı kullanmak, diğer tüm saç sorunları için ise sarımsak şampuanından yardım almanızı öneriyoruz.

Sarımsağın tam 5000 yıllık bir tarihi var, bilinen en önemli doğal antibiyotiktir, sarımsağın saça olan faydaları saymakla bitmiyor. Dökülmeleri durdurmaya yardımcı, yeni saç oluşumlarını destekleyici, saça dair her türlü sorunu çözmede yardımcı olduğu yüzyıllardır bilinmekte. Peki neden herkes rahatlıkla doğal sarımsak kullanmıyor? Çünkü sarımsağın kullanımı zor ve kokusu ne yazık ki dayanılmaz. Bizler sizin için sarımsağın doğallığından ödün vermeden, kokusuz ve kullanımı çok kolay bir şampuan ürettik. Artık sarımsak kullanmak saçlarınızı yıkamak kadar kolay.

Sarımsaklı Şampuan Biogreen ve İçeriği

1. Sarımsak Yağı: Formülümüzün yapısında miktar ve hacim olarak en çok bulunan temel etken maddeyi oluşturmaktadır. Sarımsak yapısında, A, B, C vitaminleri, allicin, Coq10, selenium, kükürt bazlı eterik yağ içeren ve halk tababetinde birçok konuda faydalanılan temel bitkilerden biridir. Saç için kullanımı binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Saç köklerinde mantarlaşmayı engelleyerek, saç köklerine ulaşan besin miktarını % olarak artırmakta ve saçın genel yapısının daha güçlü olmasını sağlamaktadır. İçerdiği eterik yağ ise saçlı deride kan akışını artırmakta ve deriyi dezenfekte etmektedir. Halk arasında saç kıran denilen rahatsızlığa tedavi amacıyla kullanılması içerdiği bu eterik (kükürt bazlı) yağın etkinliğinden dolayıdır.

2. Isırgan Otu: Şampuan formülleri su bazı altında üretilirler. Bu şampuanın üretim sürecinde saf su yerine pH değeri 5,5 e eşitlenmiş ısırgan otu suyu kullanılmıştır. Isırgan; saç köklerinde DHT birikimini engeller. DHT hormonu erkek ve kadında saç dökülmesinin başlıca faktörlerindendir. Isırganın bu etkisinden dolayı saç daha güçlü bir yapıya kavuşacaktır.

3. Avokado Yağı: Avokado meyvesinden damıtma yöntemi ile elde edilen bu sabit yağ; yoğun miktarda a vitamini ve protein içerir. Bu maddeler saçın genel görünümünde parlaklık ve canlılık sağlanması ve dışsal faktörlerin (yanlış şampuan kullanımı, hava kirliliği vb.) meydana getirdiği yıpranmayı azaltmaya yardımcı olur.

4. Buğday Yağı:Yapısında e vitamini, b grubu vitaminler yönünden zengindir. Bu vitaminler günlük olarak da kullanılabilen saç bakım ürünlerinin temel ham maddelerini oluşturmaktadır. Saçın matlaşmasını engellediği gibi uzama sürecini aktif olarak desteklemektedir.

5. Çinko: Çinko elementi vücudumuz için hayati önem taşıyan temel maddelerdendir. Hemen hemen bütün metabolizmik fonksiyonlarımızın yapısında kullanılır. Ayrıca haricen kullanımında deri ve özellikle saç üzerine olan hücreleri yenileyici ve güçlendirici özelliği çoğu bakım ürününün temelinde kullanımına ana neden olmuştur. Çinko hücre yenilemeyi tetikleyen bir elementtir. Saç ve saç derisi ile ilgili sorunların büyük kısmında ( kepek oluşumu, kaşıntı, pullanma, saçta uzamama vb.) düzenli uygulama sonucu tedavi ettiği bilinmektedir.

Sarımsaklı Şampuan BioGreen Kullanımı

Saçlarınızı bol su ile ıslatın bir miktar sarımsaklı şampuan ile köpürtün 5 dakika boyunca hafif hareketlerle saç derinize masaj yapın, bol su ile durulayın. Dilerseniz işlemi tekrar edebilirsiniz. Sarımsaklı şampuan, mekanik işlemlere bağlı saç dökülmelerinde, yani fön, saç düzleştirici, saç şekillendirici gibi ürünlere bağlı saç dökülmelerini durdurmakta oldukça etkilidir. Yıpranmış saçları onarır, saçları güçlendirir. Hızlı ve etkin sonuçlar doğurur. Ayrıca yağlanmaya bağlı saç dökülmelerini durdurmakta da son derece başarılıdır.

Sarımsaklı Şampuan


Etiketler: , ,


[6] Yorum

 

 1. devrim eroğlu diyor ki:

  benım saclarım cok dokuluyor ve suan bu sampuanı gordum gercekten cok etkılı olyor mu ?

  Sarımsak Şampuanı an itibariyle Türkiye’de bulabileceğiniz en iyi şampuanlardan biridir. Sarımsak özleri içeren formül diğer market şampuanlarının aksine kimyasal içermez. Düzenli kullanırsanız saç dökülmesini durdurmak konusunda gayet yardımcı olacaktır.

 2. Hamza Yılmaz diyor ki:

  Hergün bir diş sarımsak yutuyorum çok faydalı bu ürünü duydum hemen almak istedim sarımsak herşeyde faydalı öneriyorum sizde kullanın

 3. ceren özturgut diyor ki:

  kokusu biraz daha iyi olsaymış çok daha güzel olurmuş ama gerçekten dökülmelerde etkili

 4. Anel Baizhonova diyor ki:

  Biz bulgar göçmeniyiz ve konuşarak tam olarak derdimi nasıl anlatcamı bilmiyordum müşlteriiyle ilgilenen bayanla görüştüğüm ve bana yardmci oldu doktor strs kaynakli demşti bnde bu üründn aldm ii geldii

 5. ayşenur akgün diyor ki:

  kıvırcık saçlıyım ve çok gür saçlarım kullandım çok güzel etki etti şimdi saçlarım hacimli bi şekilde kalabilio hemen kabarmıo ama saçlarım çok olduğu için baya şampuan kullanmam gerekio bunlar daha büyüklerinden olsa çok gzl olr ben 10 tane alıcam indirmli olursa süper olr

 6. büşra altınsarı diyor ki:

  ben bunu kuzenime hediye aldım çok memnun kalmış beş tane daha alıcam sağolın

Yorum Yapabilirsiniz

Ozon Yağı Müşteri Yorumları
Humacare Sipariş Hattı
Ozon Yağı - Ozon Tedavisi - Ozon Jeli ve Sarımsaklı Şampuan bilgi, sipariş ve bayilik talepleriniz için iletişime geçiniz;
Copyright © 2006-2012 Humacare Doğal Bakım Ürünleri - www.ozontedavisi.com - 0 216 553 53 63 | Sitemap