Ozon Yağı

Almanya destekli üretimi yapılan Ozon Yağı Humacare'i deneyin.. Ozon yağı www.ozontedavisi.com

Ozon yağı içilebilir mi?
Evet, ozon yağı içilebilir, günlük bir çay kaşığı ozon yağı, mide rahatsızlıkları, mide yaraları, reflü, yemek borusu yarası gibi hastalıklara faydalı olur.

Ozon yağı yeni doğmuş bebeklerde kullanılabilir mi?
Evet, ozon yağı yeni doğmuş bebeklerde bile kullanılabilir. Özellikle pişik ve tahriş gibi durumlarda bebeklerin cildinin rahatlamasını ve hızlıca iyileşmesini sağlar. Ayrıca burun deliklerine sürülmek yoluyla nefes alışları kolaylaştırılır.

Ozon yağı, ağda ve epilasyon sonrası bakımda kullanılabilir mi?
Evet, ozonlanmış zeytinyağı, epilasyon, ağda kaş, bıyık gibi tüm hassas bölgelerde oluşan tahriş ve hassasiyetin iyileştirmesinde kullanılabilir. Kaşıntı ve yanmaya anında çözüm sunar.

Ozon yagı, açık yara üzerine sürülebilir mi?
Evet, ozon yağı özellikle kanamalı yaraları iyileştirmek de çok başarılıdır.

Ozon yağının son kullanma süresi nedir?
Ozonlanmış zeytinyağı klinik araştırmalar neticesinde raf ömrünün olmadığı, buz dolabında saklandığı sürece ortalama 17 yıl bile özelliğini kaybetmeden bekleyebileceği saptanmıştır.

Ozon yağının sprey formunda olanlarından neden sakınmalıyım?
Ozon yağı önceki soruda da belirttiğimiz gibi kesinlikle plastik malzeme içermemelidir, ozon yağı spreyi olarak belirtilen ağız kısmı olmasa da spreyi taşıyan hortumu plastiktir. Bu nedenle kesinlikle kullanılmamalıdır.


Ozon Yağı Müşteri Yorumları
Humacare Sipariş Hattı
Ozon Yağı - Ozon Tedavisi - Ozon Jeli ve Sarımsaklı Şampuan bilgi, sipariş ve bayilik talepleriniz için iletişime geçiniz;
Copyright © 2006-2012 Humacare Doğal Bakım Ürünleri - www.ozontedavisi.com - 0 216 553 53 63 | Sitemap