Ozon Yağı

Almanya destekli üretimi yapılan Ozon Yağı Humacare'i deneyin.. Ozon yağı www.ozontedavisi.com

Ozon terapisi, Türkiye’ye henüz yeni gelmiş olan bir rehabilitasyon tekniğidir.  Avrupa ülkelerinde ve özellikle Almanya’da 8000’i aşkın ozon tedavi merkezi ve ozon terapisi merkezi bulunmaktadır.

Ozon terapisi nefes darlığında en etkili tedavidir, migren ağrılarına ozonla son vermek en kolay yöntemdir. Ağız içi yaralar da bir diğer ozon terapisi sonucunda başarıya ulaşan sağlık sorunu tipidir.

Ozon clinikleri, bu uygulamaları genellikle cerrahi şekilde iğne ile enjekte ederek yapmaktadır, nitekim ozon enjekte yöntemi en hızlı sonuç veren ozon terapisi şeklidir. İğne kullanılarak uygulanan ozon terapisi ve ozonla tedavi yöntemleri acı verebileceğinden ya da kişilerin korkmalarına sebep olup ozonlama işleminin sona erdirilmesine engel olacağından dolayı çok fazla tercih edilmemektedir.

Peki en kolay uygulanan ve buna rağmen en etkili ozon tedavisi yöntemi nedir?

Tabi ki ozon yağı ya da diğer bir değişle ozonlanmış saf zeytinyağı. Ozon yagı sayesinde hem acısız hem zahmetsiz bir şekilde siz de ozon terapisinden faydalanabilirsiniz. Ozon yagini içebilirsiniz, bu sayede nefesinizi, ve yemek borusunda oluşmuş yaralarınızı iyileştirebilirsiniz. Reflü dediğimiz mide ve yemek borusu rahatsızlığında, mide suyunun yemek borusuna taşması nedeniyle yemek borusunda yaralar oluşur, bu yaralar sürekli olarak yemek borusunda yanmaya sebep olur, ayrıca yemek esnasında lokmaların bu yaralara temasından dolayı mide bulantısı gibi sorunlar yaşanır. Reflü yaralarının tedavisi bir çok mide hastalığına göre daha zordur, ozon yağı ise yemek borusundan geçerken bile oksijen seviyesinin artmasına ve kimyasal ilaçlara göre yaralarınızın 5 kat daha hızlı iyileşmesine sebep olur.


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Ozon Yağı Müşteri Yorumları
Humacare Sipariş Hattı
Ozon Yağı - Ozon Tedavisi - Ozon Jeli ve Sarımsaklı Şampuan bilgi, sipariş ve bayilik talepleriniz için iletişime geçiniz;
Copyright © 2006-2012 Humacare Doğal Bakım Ürünleri - www.ozontedavisi.com - 0 216 553 53 63 | Sitemap