Ozon Yağı

Almanya destekli üretimi yapılan Ozon Yağı Humacare'i deneyin.. Ozon yağı www.ozontedavisi.com

Dr. Çiloğlu, 30 yıllık genel cerrah olduğunu, 7 yıldır medikal ozon tedavisiyle ilgilendiğini belirterek, ”doğanın sihirli molekülü” olarak nitelendirdiği ozonun, insanın yaşam kalitesinin artmasını sağlayan ciddi bir destek tedavi olduğunu ifade etti.

Türkiye’de bilimsel anlamda üniversite ve devlet hastanelerinde medikal ozon tedavisinin uygulanmaya başladığını, Sağlık Bakanlığının da bu konu üzerinde çalışma yürüttüğünü öğrendiğini söyleyen Çiloğlu, ”Ozon tedavisinin eğitimli kişilerce yapılması için bir an önce tamamlayıcı tıp eğitimleri sertifikasyonu kapsamına alınmasını, medikal ozan tedavisi yönetmeliğiyle sertifikasyon yönetmeliğinin çıkarılmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Son üç yılda özellikle şehirlerde hava kalitesinin bozulması, stres olgusunun artmasıyla ”destek tedavi yolları arayan kişilerin” medikal ozon tedavisine ilgi duymaya başladığını anlatan Çiloğlu, medikal ozonun, kemoterapi tedavisi gören hastalarda yan etkileri azaltmak, Hepatit B, C, artrit, artroz, diyabet, dolaşım bozuklukları hastalıklarında ilaçlar gibi yan etkiye neden olmadan, klasik tedaviye yardımcı olarak da kullanıldığını kaydetti.

Ozonun doğadaki bütün canlıların üzerinde pozitif etkisi olan, onları canlandıran bir mekanizması olduğunun kanıtlandığını belirten Çiloğlu, ayrıca bütün mikroorganizmaların, virüslerin yok edilmesinde olumlu sonuçlar verdiğini ileri sürdü.

Çiloğlu, ”Ozon üç oksijen atomundan oluşan kimyasal bir bileşiktir. Çok güçlü okside etme ve çok etkili dezenfekte etme özelliği sayesinde, dünya çapında içme suyunu arıtan tesislerde mikrop öldürücü olarak kullanılmaktadır. Ozon tedavisi, vücudun oksijen içinde yüzmesini sağlayan ve dolayısıyla iyileştirmeyi hızlandıran bir yöntemdir” dedi.

Çiloğlu, medikal ozonun iyi bilinen bakteri, mantar öldürücülüğü ve virüs çoğalmasını önleyici özelliği sayesinde enfekte olmuş yaraların dezenfeksiyonunda ve bakteri ile virüslerin sebep olduğu hastalıkların tedavisinde kullanıldığını belirtti.


Etiketler:


Yorum Yapabilirsiniz

Ozon Yağı Müşteri Yorumları
Humacare Sipariş Hattı
Ozon Yağı - Ozon Tedavisi - Ozon Jeli ve Sarımsaklı Şampuan bilgi, sipariş ve bayilik talepleriniz için iletişime geçiniz;
Copyright © 2006-2012 Humacare Doğal Bakım Ürünleri - www.ozontedavisi.com - 0 216 553 53 63 | Sitemap