Ozon Yağı

Almanya destekli üretimi yapılan Ozon Yağı Humacare'i deneyin.. Ozon yağı www.ozontedavisi.com

Ozon terapi ile bağışıklık güç kazanıyor

Özel Kocaman Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Çiloğlu, “Yöntemi uyguladığımız 40 kişide başarılı sonuçlar aldık. Hasta sayımız sürekli artıyor” dedi

Özel Kocaman Hastanesi Başhekimi ve Genel Cerrahi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Asım Çiloğlu, bağışıklık sistemini güçlendiren ve hastalıklara karşı direnç veren “Ozon terapi” yönteminin İzmir’deki ilk uygulayıcısı olduklarını söyledi.

Tıpta başdöndürücü hızla gelişen teknoloji, yeni ozon tedavi yöntemlerinin uygulama başarısını yükseltiyor.
Dünyada yaklaşık elli yıldır kullanılan ozon terapi, Türkiye’de de hızla yaygınlaşıyor.
Özel Kocaman Hastanesi, insan sağlığını koruma ve hastalıklarla mücadelede doğal tedavi yöntemlerinden biri olan ozon terapiyi İzmir’e getirdi.

40 hastaya ulaştık
Bağışıklık sistemini güçlendiren ve hastalıklara karşı direnç veren yöntemin İzmir’deki ilk uygulayıcısı Özel Kocaman Hastanesi’nin Başhekimi ve Genel Cerrahi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Asım Çiloğlu, “Ülkemizde ilk kez 1999 yılında uygulanmaya başlanan ozon terapi, alınan başarılı sonuçlar üzerine tüm yurda hızla yayıldı. İzmir ve çevresinde yaklaşık 40 hastaya ulaştık. Olumlu sonuçların görülmesiyle hasta sayımız da arttı” diye konuştu.
Ozon gazının normal oda ortamında 30 dakikada parçalanırken; vücutta kanla karıştığı zaman 2-3 saniye içinde, iki atomlu ve tek atomlu oksijen olarak bölündüğüne dikkat çeken Çiloğlu şu bilgileri verdi:

Gençleştiriyor
“İki atomlu oksijeni alyuvarlar hemen emiyor. Madeni para gibi birbirine yapışık hareket eden alyuvarlar, ozon gazıyla yüklenince hemen ayırılıyor ve şekil değiştiriyor. Dolayısıyla yüzey genişlediğinden yüksek derecede oksijen alan alyuvarlar, vücudun ihtiyacı olan bölgeye hızla gidiyor. Örneğin karaciğerde iltihap varsa, ozon gazıyla oksijen oranı artan alyuvarlar, hastalıklı dokuya ulaşıp tedaviyi hızlandırıyor.”
Ozon terapi yönteminin sağlıklı insanların performanslarını artırma ve vücudu gençleştirmede de etkin rol oynadığını sözlerine ekleyen Op. Dr. Çiloğlu, “Ozon terapiyi, her hekim kendi branşında kolaylıkla uygulayabiliyor” dedi.

Sağlıklı ve uzun bir yaşam için önerilen ozon tedavisi yöntemi Avrupa başta olmak üzere toplam 8 bin merkezde uygulanıyor.

YENİ ASIR : DÜNYADA İLGİ GÖREN YÖNTEM İZMİR’DE


Etiketler: ,


Yorum Yapabilirsiniz

Ozon Yağı Müşteri Yorumları
Humacare Sipariş Hattı
Ozon Yağı - Ozon Tedavisi - Ozon Jeli ve Sarımsaklı Şampuan bilgi, sipariş ve bayilik talepleriniz için iletişime geçiniz;
Copyright © 2006-2012 Humacare Doğal Bakım Ürünleri - www.ozontedavisi.com - 0 216 553 53 63 | Sitemap